Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Sıfırlama ( Fabrika Ayarı ) Nasıl Yapılır ?

269 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İşletim Sistemi kullananlar için gelen özellikler göz dolduruyor . Bu özelliklerden biride ise Cd olmadan Windows 8 işletim sistemini yeniden temiz bir kurulum yapmaktadır. Bu şu anlama gelmektedir fabrika ayarlarına geri dönmek olarak tabir edebiliriz.

Bilgisayarınızda gözle görülür hissedilir bir yavaşlama olduğunu fark ettiğiniz ve fabrika ayarlarına geri dönmek istiyorsunuz. O zaman bu işleme başlamadan önce Windows 8 işletim sistemindeki bilgilerinizi ,dosyalarınızı bu işlem öncesinde bir yedeğini almak olacaktır. Daha sonra Windows 8 için Cd kullanmadan bilgisayarınıza sıfırlama ( Fabrika Ayarlarına ) ilk çıktığı gibi geri alabilirsiniz.

Windows 8 Fabrika Ayarlarına Dönme ;

Windows 8.1 fabrika ayarlarına geri getirme yada diğer adıyla sıfırlama nasıl yapılır? hakkında sizlere video ile anlatım yaptık, bu konuda akıllara sorularınız takılırsa? yorumları video ile anlatmaya çalışınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın