Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 de İmleç (meşgul) Problemi ?

4.884 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 ile birlikte bir çok probleminde birlikte geldiğini söylemiştik. Yeni Bir işletim sistemi olduğu için bir çok kullanıcılardan sorular gelmektedir. Bu sorulardan biride Masa üstünde fare imlecinin devamlı meşgul olduğu konusundadır ; Herhangi bir işlem yapmazken bile imlecin devamlı döndüğü sorusu gelmektedir.

Şimdi burada ilk akla gelen windows 8 hatalarından birimidir diye ?  Aslında bu Windows 8 ile alakalı bir hata değildir diğer işletim sistemlerinde kaynaklanan Arkaplanda çalışan programlardan veya güncelleme yapan antivirus yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir.

Bunun için Yapmanız gereken Arkaplanda çalışan programları iyi gözetmenizdir. Görev yöneticisini iyi takip etmenizdir. Windows servislerine iyi kontrol edip bilgisayarı meşgule alan kasan programları kaldırmak yada sonlandırmak gerekmektedir.

Kısaca Görev yöneticisine nasıl ulaşılır diye soranlar için ;

Ctrl + Alt + Delete Tuşlarına birlikte basarak

Yada Masa üstünde Görev çubuğunun üzerine gelerek farenin sağına basarak Görev yöneticisini çalıştırarak ulaşabilirsiniz.

Windows yeni bir işletim sistemi olduğu için bu konuda zamanla güncellemeler ile düzeleceğini belirtelim, konu hakkında bilgilerinizi yorumlar bölümünden sizde paylaşabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Windows 8 de İmleç (meşgul) Problemi ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın