Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 / 8 Yeni Araç Çubuğu Nasıl Eklenir?

1.427 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımda Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemi kullananlar için Yeni Araç Çubuğu nasıl eklenir. bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımızda çalışırken bazen hızlı erişim olarak klasörlere, dosyalara erişim sağlamak isteriz. Bunun içinde Bilgisayarımız üzerinde programlarda olduğu gibi hızlı erişim yolları vardır. Bu hızlı erişimler sayesinde bilgisayarımızda çalıştıkça pratik olarak bu yolları kullanmak isteriz. Bunlardan biride Görev Çubuğu üzerinde bulunan Araç çubukları dır.

YENİ ARAÇ ÇUBUĞU EKLEME 

Nedir Bu Araç çubuğu Bunların üzerinde Masa Üstü Erişimi ve Bazı programların kısayolları vardır. Buradan istediğiniz Programları kullanabilirsiniz.

Yeni Araç Çubuğu Nasıl Oluşturulur

 

Peki Araç Çubuğu Nasıl Eklenir bununla ilgili olarak Konu hakkında Video izleyerek bilgi sahibi olacaksınız.

 

Öyle ki buraya klasör bile eklemeniz mümkündür. Bu klasörlerin içine istediğiniz programları atarak bir kısayol oluşturmuş olursunuz. Bunun la ilgili olarak sizlere küçük bir video hazırlayarak nasıl yapıldığını ve bu klasör içine program atarak programlara hızlı erişim kolaylığı sağlamış olursunuz.

Arama Tags & Etiket;

yeni araç çubuğu ekleme, araç çubuğu ekleme Windows 8, araç çubuğu nasıl eklenir, Windows 7 araç çubuğu ekleme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın