Windows 11

Windows 11 Görev Çubuğunda Saat Hemen Açılmıyor

Windows 11 Görev Çubuğunda Saat Hemen Açılmıyor

Merhabalar, bu yazımızda Windows 11 de genel sorun olmazsa da kısmen bazı kullanıcılarda rastlanan görev çubuğunda saat simgesine bastığınızda hemen açılmıyor problemiyle karşılaşan kullanıcılara rastlanmaktadır.

Sizlerden sıklıkla gelen bu sorunlara elimizden geldikçe cevaplar vermeye çalışacağız. Bazı kullanıcılar saat simgesine basınca hemen açılmadığı hakkında sorular göndermektedir.

Aslında bu bir sorun gibi görünmezse de sorunlar doğurabilmektedir. Saat simgesine basınca saat yarım açılıyor yanında ok işaretine bastığınızda tam açılmaktadır.

Bazen ise saat simgesine bastığınızda geç açılmakta olduğu doğrudur. Eğer sizde böyle bir hata yaşıyorsanız Windows 11 yeni olduğu için bazı hatalar sıklıkla yaşanmaktadır. Yeni bir işletim sistemi olduğu ve kullanıcı geri bildirimleriyle gelecek güncellemeler sonrasında düzeleceği aşikardır.

Bunun için sizin yapmanız Windows 11 işletim sistemini güncel tutmanız olacaktır. Yeni gelen güncellemeleri takip ederek güncellemeleri yapmanız olacaktır.

Bununla birlikte çoğu şeylerde hatalar yaşanabilmektedir. Bunlardan bir kaçını sıralamak gerekecek olursak şu şekildedir.

# Güncelleme hataları

# Hoş geldiniz ekranında siyah ekranda takılı kalması

# Ekran titremesi

# Bulanık simgeler

# Grafiksel hatalar

# Uygulamalara dayalı Mavi ekran hataları

# Uygulamaların tam ekran olmaması vs.

Yukarıda bizim saydığımız Windows 11 hataları yaşanmaktadır. Sizlerin yaşadığı hatalar, sorunlar varsa lütfen yorumlar sekmesinden bizimle paylaşınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL