Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Netflix Uygulamasını Sıfırlama

147 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Netflix sıfırlama konusunda bilgi vereceğiz. Windows 10 işletim sisteminde Uygulamalar kısmında Netflix kullanıyorsanız bazen veya sıklıkla hatalar ile karşılaşabilirsiniz.

Karşınıza çıkan sorunlar genel olarak bağlantı problemleri veya cihazlarda yaşanan aksaklıklar nedeniyle yaşanmaktadır.

Bu nedenle uygulamaların önbelleğini temizlemek veya uygulama ayarlarını reset atmak gerekebilir.

Bizimde bu konumuzda Win10 Netflix sıfırlama konusunda işlemin nasıl yapılacağına dair merak edilen sorulara cevap vereceğiz.

NETFLİX UYGULAMA SIFIRLAMA WİNDOWS 10

Sizde Windows 10 Microsoft Store indirdiğiniz Netflix uygulamasını sıfırlamak için aşağıda adımları takip ederek gerçekleştirelim.

  • Windows Tuşu + I harfine birlikte basınız
  • Ayarlar
  • Uygulamalar
  • Uygulamalar Arasından Netflix bulunuz
  • Netflix > Gelişmiş Seçenekler
  • Sıfırla

Bu adımlarla düzgün çalışmıyorsa sıfırlama işe yarayacaktır. Bu uygulama ile ilgili olarak tüm verileriniz sıfırlanacaktır. Gerektiğinde uygulamayı kaldırmak içinde bu adımı seçebilirsiniz.

Netflix Yardım ve Destek Hattı

Bilgisayarda Netflix izliyor ve stabil olarak çalışmıyor sorunlar yaşıyorsanız arada Netflix Sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konumuzda Windows 10 Netflix Sıfırlama işleminin nasıl yapıldığına dair bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın