Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 kayıtlı mail adresini kaldırma veya değiştirme

153 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Win10 işletim sisteminde kayıtlı mail adresini düzenleme veya kaldırma konusunda bu makalemizde sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Yeni bir işletim sistemi kurulumu yaptığınızda girmiş olduğunuz mail adresini sonradan değiştirmeniz mümkün kılınmıştır. Bu nedenle ihtiyaç halinde mail adresini kaldırmak veya yerine başka bir mail adresi girebilmek sizin elinizdedir.

Bazı kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulan sorular arasında mail adresini nasıl değiştirebilirim, mail adresini nereden kaldırabilirim gibi sorular gelmektedir. Bizde buradan yola çıkarak mail adresini aşağıda vereceğimiz adımlarla kolayla yeniden düzenleyebilirsiniz.

MAİL ADRESİ KALDIRMA WİNDOWS 10

Windows 10 mail kaldırma işlemi Windows 8 işletim sistemi ile aynıdır. Aynı temel yapıya sahip olan işletim sisteminde maili kaldırma işlemi için şu adımlarla yerine getireceğiz.

  • Windows + I tuşlarına birlikte basınız.
  • Hesaplar
  • E- posta ve hesaplar

Bu adımlarla mail adresini değiştirmek veya kaldırmak için kayıtlı olan mail adresinizin şifresini girerek değiştirmek veya kaldırmak için kullanabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; Bilgisayarcıya Soru Sor

Windows 10 posta hesabı silme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu konumuzda Win 10 posta adresi kaldırma nasıl yapılır, nasıl yapılmış hakkında bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden hataları, sorunlarınızı, problemlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorunlarınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın