Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Chrome Siyah Ekran Sorunu

1.071 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda Google Chrome tarayıcısında siyah ekran sorunu yaşandığı ve bir çileye dönüştüğünü Windows 10 kullanıcılarına anlatmaya gerek yoktur. Bu siyah ekran hatası en son Windows 10 Güncellemeleri sonrasında gelişmektedir.

Bir program yada masaüstü’ne geçiş yaptıktan sonra tekrar google chrome geçtiğinizde chrome siyah ekrana bürünüyor bu sorunun nedeni ve nasıl çözüleceği hakkında sizlere bununla ilgili ipucu vermeye çalışacağız. 

Windows 10 Chrome Siyah Ekran Sorunu ;

Bu sorunu işletim sistemi ile chrome uyumsuzluğu nedeniyle olabileceği ihtimali yüksektir. Bunun için ilk önce chrome güncellemesi yaparak bir deneyelim bunun için chrome güncellemesi yapınız.

CHROME GÜNCELLEMESİ NASIL YAPILIR?

Windows 10 Chrome Siyah Ekran sorunu için diğer bir çözüm yolu ise Chrome Ayarlar > Gelişmiş > Sistem AyarlarıKullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan bu ayarı pasif ediniz. Böylece chrome siyah ekran hatası için web tarayıcı yeniden başlatarak sorunu çözmüş olacaksınız. 

tarayıcının siyah ekran çıkması yeni gelecek Windows güncellemesi sonrasında kendiliğinden düzeleceği tahminler doğrultusunda olduğu söylemek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın