Sponsorlu Bağlantılar

win32 powemet.b attk virüsü nasıl silinir?

681 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda bilgisayarda kurulu güvenlik programlarının sürekli uyarı vermesi ile Win32Powemet.B!attk virüsü nasıl silinir, temizlenir bu konuda sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Bilgisayarda kullandığınız herhangi bir usb bellek, virüslü siteler, virüslü e-postalar ve diğer nedenlerle bilgisayara virüs bulaşabilir. Bu virüslerden etkin şekilde korunmak için mutlaka pc’de yüklü ve güncel antivirüs yazılımlarının olmasına dikkat ediniz.

 

Bazı virüs programları sürekli olarak virüs tehdidi algıladığı için uyarı verebilir. Bu algılanan virüsler için farklı kaldırma, silme teknikleri yöntemleri mevcuttur. Bizim bu konumuzda Win32Powemet.B!attk virüsü nasıl temizlenir? Bunu sizlerle paylaşacağız.

Win32Powemet.B!attk Virüsü

win32 powemet.b attk bir trojen türü olan bu virüsü bilgisayardan kaldırmak için Anti Malware yazılımı kullanarak bilgisayardan temizleyin.

Malwarebytes bu yazılımla bilgisayarı derinlemesine taratın ve bulduğunuz dosyaları silin. Bu yazılımla bilgisayara buluşan Win32/Powemet.B!attk silmek için kullanabilirsiniz.

Bu konuda sizlerden gelecek diğer virüs temizleme önerileri için yorumlar kısmına bırakabilirsiniz. Yaşadığınız sorunlar, sorular için soru & cevap sayfamıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın