Sponsorlu Bağlantılar

Wikipedi da 0 sıfır nasıl kullanılır

372 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda wikipedi de 0 { sıfır } yöntemi nasıl kullanılır konusunda bu yazımızda sizlere destek vermeye çalışacağız.

Bilindiği gibi ülkemizde wikipedia yasaklanması nedeniyle giriş sorunları yaşanmaktadır. Bunun gerekçesi yasaklanma sebebi olarak terörü övme, suça teşvik, milli güvenliği tehdit eden içeriklerin bulunması nedeniyle engelleme getirilmiştir.

Fakat kullanıcılar bir şekilde wikipedi bir şekilde giriş yapmaktadır. Bunların başında en bilindik yöntem dns değiştirme olarak söyleyebiliriz.

Biz bu konumuzda yeni başlayan kullanıcılar için wikipedia 0 kullanımı ile zahmetsizce wikipedi’e nasıl girilir yazımızda sizlere izah etmeye çalışacağız.

SIFIRIN SİHİRİ NEDİR?

Wikipedi de 0 aslında bir ayna site olarak söyleyebiliriz. Aynı sitenin bir ayna sitesi oluşturulmakta ve giriş yapılamayan zamanlarda sıfır yöntemi ile giriş yapılabilmektedir.

WİKİPEDİ 0 GİRİŞ

Araştırma yaptığınız bir konuda gerekli bilgilere ulaşabilmek için siteye bir şekilde erişim sağlamak, girmek gerekmektedir. Bizde başa sıfır getirme yöntemi ile giriş yapabiliriz.

wikipedia 0 kullanımı aslında oldukça basittir. Şimdi bunun nasıl yapıldığını örnek resimle size anlatacağız.

normal olarak girmemiz gereken site ama erişim engeli olduğu için bu giriş ile site açılamamaktadır. Biz buna aşağıda olduğu gibi sıfır kullanımı ile siteyi kolaylıkla açabiliriz.

Yukarıda örnek de olduğu gibi wikipedia 0 giriş yöntemi ile artık sayfadaki bilgilere kolaylıkla erişim sağlamış olursunuz. Bu şekilde girdiğinizde sizi wikizero.biz site üzerinden yönlendirme yaparak bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu konumuzda wikipedia sıfır ile giriş nasıl yapılır konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorunlarınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın