Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram kapatacağı hesapları uyaracak

427 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın en önde gelen popüler uygulamalarından olan instagram da kural ihlali yapan hesapları artık bundan sonra uyarı kaparak kapatacak. Daha önceden yapılan hesap kapatmalarında, banlamalarında herhangi bir bilgi vermeyen instagram biraz daha esneterek yapılan kural ihlallerini belli bir orana ulaştıktan sonra size bildiri olarak gelecektir.

Bu uyarıları dikkate almayan kullanıcıların hesapları kapanarak silineceğini gelen haberler arasında yer almaktadır. Belli bir kritik seviyeye ulaştığınızda hesabınızın kapatması sağlanacaktır.

Kapanan bu hesaplara birde itiraz etme hakkı da sunacaktır. Bu aynı zamanda paylaşılan içerikler içinde geçerlidir. Paylaştığınız videolar, fotoğraflarda yasaklı materyaller, görseller, telif hakkı içeren paylaşımlar nedeniyle içerikler kendiliğinden silinebilecektir.

Bu tür paylaşımlar sizin sicilinize instagram tarafından işlenecek bu süreklilik gösterdiğinde size uyarı mesajı gelmeye başlayacak eğer sürekli kural ihlali içeriyorsa hesabınızın kapanmasına kadar gidecektir.

İtiraz ettiğinizde haklı bulunursanız bu ihlal ettiğiniz sicilinizden temizlenecektir. Bu yeni sistem yakın zamanda güncellemelerle yayına girecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın