Sponsorlu Bağlantılar

Wi-Fi Kartı ( Ağ Kartı ) Marka ve Modeli Nasıl Öğrenirim?

25.811 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kablosuz Ağ Bağlantısı yani Wi Fi Kablosuz Bağlantı kartı kullanıyor iseniz bununla ilgili yaşadığınız bağlantı sıkıntıları veya herhangi bir neden ile Bu kartın sürücü , driverleri güncellemek ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu güncellemeyi yapabilmek için ilk önce bilgisayarınızda Bağlı olan wifi ethernet kartının marka ve modelini bilmeniz gerekecektir. Peki wi fi kartı güncellemesi için Kartınızın marka ve modelini nasıl bulacağız. ?

Wi Fi Kartı Marka ve Modelini Nasıl Buluruz ?

Bilgisayarımız üzerinde mevcut ve bağlı olan Laptop , Masaüstü bağlı kartımızın Hangi Üretici Firma ve modelini dos komutu ile öğrenebiliriz.

Win + R çalıştır Penceresini açalım , Burada cmd komutu yazarak siyah dos penceresi açılacaktır . Şimdi Komut olarak systeminfo komutunu yazarak enter basınız.

ağ kartı marka ve modeli

 

Ağ Kartı yazan kısımda Benim Kablosuz Ağ Kartı Modelimi olan Atheros AR9285 Wireless Network Adapter yazan kısım marka ve modelidir. Atheros Marka AR9285 ise Modelimi göstermektedir.

Sizde Sürücü Güncellemesi yapacaksanız bu modele göre resmi sitesi üzerinden driverinizi işletim sistemine ve bit sayısına göre indirin ve güncelleyin.

Wireless Network Adapter Modeli Nasıl Öğrenilir Video Anlatım ;

Arama Tags & Etiket ;

kablosuz ağ kartının markasını öğrenme , wifi adaptörünün modelini öğrenme, wifi kartı modeli bulma , wriless kartı modelini nasıl bulunur , wifi kart adı ne ? , wifi kartımın markasının adı nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Wi-Fi Kartı ( Ağ Kartı ) Marka ve Modeli Nasıl Öğrenirim? (5 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın