Sponsorlu Bağlantılar

White Hat Seo nedir?

443 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda white hat seo veya Türkçe anlamı ile beyaz şapkalı seo konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Beyaz şapkalı seo nedir? Ne işe yarar bununla ilgili sadeleştirilmiş bir dille anlatacağız.

Beyaz hacker duymuşunuzdur bildiğimiz hackerler tamamen zarar vermek için saldırı amaçlı kişilerdir, beyaz hacker ise tamamen yararlı işlerle uğraşan kişi veya gruplardır. Sistemde açık tespit ederek bun karşı tarafa bildirirler bizimde bu konumuzda seo çalışması konusunda white hat seo çalışması etik olarak çalışan seo hizmetleri veren kişiler, firmalardır.

Bir anahtar kelime çalışması, sitenin Google’de yükselmesi için etik olarak legal olarak çalışan kişiler olarak işini Google kurallarına göre yapılan çalışmalardır.

Diğer konumuzda bunun tam tersi olan Black hat seo yapan kişiler ise tam tersidir. Bunu diğer konumuzda anlatacağız.

BEYAZ ŞAPKA SEO ÇALIŞMASI ( WHİTE HAT SEO )

  • Konu ve Sitenize uygun konular giriniz örnek benim sitem bilgisayar, teknoloji, mobil üzerine olduğu için ve konular buna göre ve konu başlıklarına uygun özgün yazılar yazmak gerekmektedir.
  • Güncel olarak konular giriniz ve sitenizi güncel tutunuz. Özgün konular yazmaya devam ederek dışarıdan doğal backlink almanız sizin yararınıza olacaktır.
  • Kopya içeriklerden uzak durunuz bir yerden kopyala yapıştır ile yazılar, makaleler girmeyiniz.
  • Ücretli backlink’den uzak durun tamamen doğal olsun.

Yukarıda konumuzda White Hat Seo çalışması hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın