Sponsorlu Bağlantılar

whatsapp’tan kendine mesaj atma

12.388 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlere whatsapp’da kendine mesaj atma ile ilgili olarak bu işlemin nasıl yapılacağına dair bilgiler vermeye çalışacağız. Kendi kendine mesaj atılır mı bu mümkün mü gibi sizlerden gelen sorulara cevaplar arayacağız.

Soru & Cevap sayfamızdan tarafımıza gönderilen sorulardan olan biri whatsapp’tan kendine mesaj gönderme konusunda aslında bende merak ettiğim fakat ihtiyaç duymadığım için pas geçmiştik, fakat sorular karşısında kayıtsız kalamadığımız için bu konuyu yazmaya çalıştık.

WhatsApp da kendi kendine mesaj atma olanağı var mı? Bununla alakalı olarak var diyebiliriz, bizde bu konuda whatsapptan kendine nasıl mesaj atılır hemen konumuza değinerek bu iş nasıl yapılır inceleyelim.

  • Telefon numaranızı telefon rehberine ismini ile veya başka bir isimle kayıt ediniz.
  • Kendi telefon rehberini kayıt ettikten sonra uygulamayı açıyoruz.
  • Rehberi güncelleyin ve kayıt ettiğiniz isim yani kendi numaranıza mesaj atabilirsiniz.

Yukarıda konumuzda whatsapp’da kendi numaramıza mesaj atmak ile ilgili bilgi verdik bunun dışında web üzerinden de kendinize mesaj atabilirsiniz.

https://api.whatsapp.com/send?phone=90542265xxxx” buraya kendi numaranızı yazarak web üzeriden mesaj atabilir ve uygulama üzerinden de bunu devam ettirebilirsiniz. ” tırnak işareti olmadan ve 90 sonrasında kendi numaranızı girerek kendinizle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda verdiğim en sağlıklı yöntemdir, fakat bunun için web.whatsapp.com üzerinden giriş yaparak link adresinden öyle tarayıcınıza ekleyerek gönderebilirsiniz.

Konumuz olan WhatsApp’da kendine mesaj gönderme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

whatsapp’tan kendine mesaj atma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın