Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram kullanıcı adıyla telefon numarası bulma

161.108 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlerden gelen ilginç sorulardan biri olan instagram kullanıcı adıyla numara bulunur mu? Sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Daha önceki makalemizde instagramda ip adresinden yer tespiti konusunda yazımıza oldukça yoğun bir okunma olmuştu bu konu altında değişik sorular da çıkabilmektedir.

Bu konumuzda instagram kullanıcı adıyla numara bulma konusunda sorular gelmektedir. İnstagramda yaşanan herhangi bir sorunlar nedeniyle karşıdaki kişilerin ip adresini öğrenme, telefon numarasını öğrenme gibi sorular aklımıza gelmektedir.

Bizde bu konuda bir açıklık getirerek karşıdaki kişinin telefon numarası öğrenilir mi? Bunu sizlere açıklık getirelim.

İNSTAGRAM KULLANICI ADIYLA TELEFON NUMARA ÖĞRENME

İnstagramda yeni bir üyelik hesabı açıldığında kullanıcı adı, soyadı, doğum tarihi, e-posta adresi, telefon numarası bilgileri sorulmaktadır.

 

Kullanıcı hesabı açıldığında girmiş olduğunuz bu bilgiler instagram tarafından kesinlikle gizli tutulmaktadır. Ayrıca girmiş olduğunuz e-posta adresi ve telefon numarası için doğrulama yapılması gerekmektedir. Eğer doğrulama yapılmadığında ileride giriş için sorunlar yaşanmaktadır.

Girdiğiniz telefon numarası ile maalesef kullanıcı adıyla tespit edilemez bunu söylemek gerekmektedir. Yani instagram arama motoru kullanarak telefon numarası araması yapılabiliyor eğer bu bio eklenmiş ise aramalarda çıkar fakat eliniz de mevcut bir kullanıcı adıyla numara tespit etmek mümkün değildir.

Şe şekilde olabilir karşıdaki kişiyle diyaloga girerek karşıda kişinin zaaflarından yararlanmak suretiyle kişinin numarası öğrenebilirsiniz bunun dışında sizin kendi çabalarınız ile bulunmaktadır.

İp adresi bulma, instagram kullanıcı adıyla telefon numarası tespiti yasal bir suç teşkil etmediği sürece bulunmaz bu bilgilere sadece yerel mahkemeler, polisler gerekli başvuruları yaptıktan sonra tespit etmektedir.

Bu konumuzda instagram kullanıcı adıyla telefon numarası öğrenme konusunda bilgiler vermeye çalıştık bununla ilgili sorular için yorumlar kısmından diğer tüm sorularınız için soru cevap sayfamızdan tarafımıza iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram kullanıcı adıyla telefon numarası bulma (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. cocugun tekı bana küdür ediyor ben bu cocugu dovucegım ıcın polise gidemem ama ipsini bulmam gerekiyor yardımcı olu lütfen

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın