Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp’den gelen Bu Mesajlara Dikkat!!

4.596 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Üzerinden kullandığınız ücretsiz kısa mesaj-yer bildirimi-sesli mesaj gönderdiğiniz popüler uygulamalardan olan Whatsapp uygulamasında son zamanlarda gelen mesajlara Dikkat ediniz .

” Cumartesi Sabah itibari ile whatsapp ücretli olacaktır. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacaktır ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin. Aksi halde Whatsapp 0,01 Euro mesaj olacaktır.

Whatsapp 10.yılını kutluyor

Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı 10 arkadaşına ilettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz Whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız. 

Gibi Gelen mesajlara itibar etmeyiniz. Bu şekilde gelen mesajlarda verilen link’leri açmayınız ve Direk siliniz böyle durumlar Telefonunuza bulaşan virüs Rehberinizi ve Resimlerinizi ve diğer Bilgilerinizi Açık  duruma getirebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

WhatsApp’den gelen Bu Mesajlara Dikkat!! (5 Yorum)

Yorum Yaz

    • Mert Kardeş , şöyle bir yöntem yapabilirsiniz Whatsapp uygulamasından çıkın daha sonra uygulamayı kapatın . Whatsapp uygulamasına tekrar girin ve mesajı açmadan siliniz.

      • Whatsapp i komple kaldirip tekrar yukledim ama halen huzursuzum linki keske acmasaydim baska ne yapabilirim sizce bu arada yorum icin cok tesekkurler

  1. Merhaba mesaj içindeki linke tıklamadım ama mesajı gördüm, çünkü arkadaşla konuşmaya devam ediyordum. Bir sorun olur mu virus mu girdi telefona

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın