Sponsorlu Bağlantılar

expsrv.dll hatası nasıl çözülür?

290 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda expsrv.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. expsrv.dll hata mesajı alıyor iseniz expsrv.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda expsrv.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak expsrv.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

expsrv.dll Problemi Nasıl Çözülür?

expsrv.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 expsrv.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

expsrv.dll çözümü , expsrv.dll Windows 10 , expsrv.dll Windows 7 , expsrv.dll hatası nasıl çözülür , expsrv.dll sorunu nasıl çözülür , expsrv.dll problemi , expsrv.dll error , expsrv.dll sorunsalı nasıl çözülür , expsrv.dll kesin , expsrv.dll yorum , expsrv.dll onarma , expsrv.dll düzeltme , expsrv.dll tamir , expsrv.dll xp , expsrv.dll vista

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın