Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da Kişiye Özel Bildirim Ayarı Nasıl Yapılır?

8.368 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp yeni gelen özellik ile artık bundan sonra resim ve videoları düzenleme , yedekleme’de bundan sonra videoları alabileceğiz. Sesli aramalarda veri kullanımı ayarlayabilirsiniz. Dahası sohbetlerinizde kişiye göre özel bildirim ses ayarları nasıl yapılır.

Yani şöyle özetlemek gerekirse Ayşe’den gelen kısa mesaj için farklı bir ses tonu , Cihan’dan gelen bildirimler için farklı bir ses tonu olarak kişiye özel ataya biliyorsunuz.

WhatsApp Ton atamasını nasıl yapacağız?

whatsapp kişiye özel mesaj tonu ayarlama

Whatsapp Uygulaması >> Kişiler >> Özel Bildirim atayacağınız kişiyi seçiyoruz.

Özel Bildirimler >> bu kısmı seçiyoruz >> Mesaj Sesi & Zil Tonu  kısmından bu kişi için özel zil sesi atıyoruz.  Buradan artık kişiye özel tonları belirleye bilirsiniz.

Not : İsterseniz istediğiniz mp3 müziği iphone için zil tonu yaparak bu kişiye atayabilirsiniz. bunun için iphone için zil sesi nasıl yapılır bunun hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPHONE ZİL SESİ NASIL YAPILIR BURADAN

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp zil sesi ayarlama , whatsapp kişiye özel bildirim sesi , whatsapp mesaj sesi , özel bildirim mesajı ayarlama , whatsapp zil tonu ayarlama , kişiye özel , kişi için ses tonu ayarlama ,ileti sesi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp’da Kişiye Özel Bildirim Ayarı Nasıl Yapılır? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. whatsapp zil sesi değiştirme iphone telefonda menü yerimi farklı android işletim sistemine göre?

  2. whatsapp zil sesi değiştirme samsung telefonda denedim oluyor anlatım için teşekkürler.

  3. whatsapp zil tonu değiştir general mobile, windows phone, iphone, android, samsung aynıdır fakat menü yerleri telefona göre işletim sistemibe göre farklılık gösterir.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın