Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da Gizli Olimpiyat Emojisi Nasıl Yapılır ?

859 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp kullananlar için gizli bir emoji’den bahsetmek istiyorum , Yakın bir zamanda Rio 2016 Olimpiyatları olacağı için Whatsapp burada boş durmamış gizli bir emoji oluşturmuş. Fakat şuan pek kimsenin haberi olmayan bu emoji ilk emojipedia.org tarafından duyurulmuş.

Olimpiyat Halkası , beş dizin yuvarlak çemberden oluştuğu bilinmektedir. Whatsapp Emoji klavyesinde olmayan olimpiyat halka emoji için yapmanız kopyama yapıştır olarak şuan uygulanmaktadır. Biraz zor ve emekli olsa da eğlenceli olacağını tahmin ediyorum.

whatsapp olimpiyat emoji

Whatsapp Olimpiyat Halka Emoji Nasıl Yapılır ?

yeni bir güncelleme gelene kadar kopyala yapıştır ile bu işi çözeceğiz bunun için aşağıdaki beş tane yuvarlak halkayı kopya ve yapıştır yaparak whatsapp anlık mesajlaşma için de kullanabiliriz.

◯‍◯‍◯‍◯‍◯

Tırnak işaretleri olmadan yukarıda karakteri kopyalayın ve karşı tarafa anlık mesajlaşma ile gönderebilirsiniz , Güzel bir görsel emoji işinize yarayacak gibi geliyor. Şimdiden bol eğlenceler…

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp emoji , olimpiyat halkası emoji , olimpiyat bayrağı , rio 2016 karnavalı , rio emoji , whatsapp emoji kütüphanesi , Olympic rings

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın