Sponsorlu Bağlantılar

snapchat dil çıkaran köpek nasıl yapılır ?

1.254 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler mobil uygulamalardan biri olan snapchat veya instagram üzerinde dil çıkaran köpek videosu mutlaka izlemişsinizdir. Snapchat kendini her geçen zamanda yenilemeye devam etmektedir. Yeni özellikler katarak kullancı sayısını artırmayı sağlamaktadır.

Konu başında dediğim gibi snapchatde dil gösteren köpek nasıl yapılır? bununla ilgili olarak siz değerli snapchat kullanıcılarına ipucu vermek istiyorum.

Dil Gösteren Köpek o kadar da zor bir iş değil ilk önce yapmanız gereken şey telefonun iç kamerasını yada kamerayı selfie durumuna yani kendinize çevirmek olacaktır. Ardından Ekrana bir kere dokunduğunuzda altta lens özelliği açılacaktır.

snapchat dil gösteren köpek yapma

Buradan parmağınız ile sağa veya sola kaydırarak özellikleri kullanabilirsiniz. Köpek lense özelliğine geldiğinizde size talimat olarak belirtir Ağzınızı açtığınızda Dil gösterecek şekilde video çekebilir bunu istediğiniz sosyal ağ üzeride paylaşım yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

snapchat dil gösteren köpek nasıl yapılır , snapchat köpek dil gösteriyor , dilini gösteren köpek snapchat , ağzını açan köpek videosu , snapchat dil gösteren nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın