Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da 3D Touch Özelliği

794 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp yeni bir güncelleme ile kendini Apple İphone 6S uyumlu hale getirdi. Bu güncelleme ile 3D Touch “Peek” ve “Pop” özelliği kullanıma açtı.

Bu özellikten biraz bahsedecek olursak  Whatsapp gelen mesajlara biraz bastırdığımda Peek özelliğini kullanmış oluyoruz ve mesajlar hakkında ön bilgi almış oluyoruz .

WhatsApp 3D Touch Özelliği ;
apple 3d touch peek pop özelliği

Bu mesaja biraz daha bastırarak olursak pop özelliği devreye giriyor ve bu gelen mesaj açılıyor. İphone 6S ve İphone 6S Plus ile gelen 3D Touch özelliğine tamamen uyarlanan Whatsapp ile artık daha hızlı ve pratik şekilde sohbetlerde gönderip aldığınız fotoğrafları , videoları , linkleri , kişi konum bilgilerini hızlı bir şekilde peek ve pop yapabileceksiniz.

Buradan da küçük bir uyarıda bulunmak istiyorum , araç kullanırken telefonlarınızı ve bilhassa Whatsapp uygulamasını kullanmayalım. Trafik kazalarına en çok sebep olanlardan biride whatsapp uygulamasını direksiyon başında kullanmaktan olduğunu’da söyleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın