Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’a snapchat özelliği geldi..!

256 views
Sponsorlu Bağlantılar

Snapchat özelliğinden biride video veya fotoğraflar üzerinde emoji , yazılar yazarak anlık paylaşımlar yapabiliyorsunuz bu özelliği İnstagram stories özelliği ile şimdide Whatsapp gönderi fotoğrafları üzerine kullanabileceksiniz.

whatsapp-image-500x300

Whatsapp Fotoğraflar düzenlene bilecek , Andorid sürüm güncellemesi fotoğraf ve video üzerine güncelleme yapabilecektir. Whatsapp kullanıcıları artık gönderiler üzerine fotoğrafları düzenleme yaparak emoji , yazılar ekleyerek gönderim yapabilecekler. Beta özelliği ile kullanılan bu özellik yakında kullanıma sunulacak . Bununla birlikte ayrıca Gif resimleri , çıkartmalar ekleyerek gönderebilecek.

Facebook 19 milyar  dolar karşılığında Whatsapp satın almıştır. Kullanıcı sayısı 450 milyon yakın sayılara ulaşmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması devamlı kendini geliştirmektedir.

Arama tags & etiket ;

whatsapp fotoğraflarına yazı yazma , whatsapp video editleme , whatsapp fotoğraf düzenleme , whatsapp videolara yazı ekleme , whatsapp resimlere yazı yazma , whatsapp fotoğraflara çıkarmta ekleme nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın