Sponsorlu Bağlantılar

psicon.dll sorunu nasıl çözülür

744 views
Sponsorlu Bağlantılar

dll dosyaları bir programın çalışabilmesi için gerekli dosyaların tümünü kapsayan çalıştırmak ve bir birini tetikleyen dosyaları kontrol eden kütüphane dosyasıdır. Bu dosyalardan biri eksik veya zarar görmüş ise çalıştırmak için komut verdiğiniz program dll sorunu yaratacaktır böylece program çalışmayacak ve hata mesajı olarak psicon.dll eksik dosya hatası , psicon.dll yetkisiz erişim gibi sorunlar vererek çalışmayacaktır.

bu konumuzda psicon.dll sorunsal problemleri nasıl çözeriz bununla ilgili bilgi vereceğim. Bilgisayarınızda eksik olan psicon.dll dosyasını Bilgisayarın işletim sistemi ve 32 & 64 bit yapısına göre İnternet ortamından bularak yüklemek gerekecektir.

psicon.dll download veya psicon.dll indir gibi anahtar kelimeler ile Google aramalarında güvenilir sitelerden bularak bilgisayara indirin ve aşağıdaki verdiğim işletim sistemine göre klasör içine atmanız gerekecektir.

psicon.dll sorunu nasıl çözülür ?

Bilgisayara indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki şekilde klasör içine atın ve adımları izleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 psicon.dll 

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

psicon.dll hatası nasıl çözülür , psicon.dll sorunu nasıl çözülür , psicon.dll error , psicon.dll problemi , psicon.dll sorunsalı , psicon.dll win10 , psicon.dll win7 , psicon.dll kesin çözüm , psicon.dll hatası alıyorum , psicon.dll hata mesajı alıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın