Sponsorlu Bağlantılar

mssrch.dll Hatası Nasıl Çözülür ?

28 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda oluşan hatalar ve sorunların başında dll eksik dosya sorunları gelmektedir. İş dosyalarını bir arada tutan dll dosyaları eğer eksik veya virüsler yüzünden zarar görmüş ise program çalıştırıldığında dll sorunları yaşanmaktadır.

iş akış dosyalarını bir arada tutan ve çalışmalarını sağlayan dll dosyası zarar gördüğünde veya yükleme hataları nedeniyle programlarda dll hatası oluşturmaktadır. dll sorunun çözümü eksik veya sorunlu mssrch.dll internet üzerinden bulup system32 klasörüne atmaktır.

mssrch.dll dosyasını bilgisayarınızda kurulu işletim sistemine göre yani hangi işletim sistemi var ise Windows 10 , Windows 7 veya Xp gibi sistemlerin bit yapısına göre 64 & 32 bit yapısına göre indirip yüklemek olacaktır. Aşağıdaki adımları takip ederek çözüm sağlayabilirsiniz.

mssrch.dll sorunu nasıl çözülür ?

(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win+R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32  mssrch.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

mssrch.dll nasıl çözülür , mssrch.dll sorunu nasıl çözülür , mssrch.dll sorunsalı çözümü , mssrch.dll error , mssrch.dll problemi kesin çözüm , mssrch.dll win10 , mssrch.dll wi7 , mssrch.dll nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın