Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Yazı Tipleri ile Nasıl Mesaj Yazılır ?

383 views
Sponsorlu Bağlantılar

Her geçtiğimiz gün kendini yenileyen Whatsapp App uygulaması ile yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Yeni güncellemesinde gelen özellik ise yazı fontu yazıları yazarken vurgulama yapmak isterseniz bu yazı tiplerini kullanabilirsiniz.

Yayınlanan Beta Sürümü ile artık bundan sonra mesaj göndereceğiniz kişilere yazı karakterleri ile daha ön plana çıkaracak yazılar yazarak dikkat çekebilirsiniz.

Şimdilik üç değişik yazı fontu ile mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Bu yazı tiplerini belirlemek için kodlama sistemi gibi yazıların önüne bu kodları yazdığınızda mesajlar vurgulu şekilde gidecektir.

whatsapp yazı fontu

Yazıları Kalın yazmak için : ademocut.com  yazarken önünde * ( yıldız ) işareti koyacaksınız. *ademocut.com* ile mesajlarınızı gönderdiğiniz de bu yazı kalın yazı ile gidecektir.

Eğik Yazı yazmak için :  ademocut.com yazarken önüne (_) alt çizgi ile koyacaksınız. _ademocut.com_ örneğinde olduğu gibi yazının başına ve sonuna koymanız yeterli olacaktır.

̶̵Ü̵̶̶̵s̵̶̶̵t̵̶̶̵ü̵̶̶̵ ̵̶̶̵Ç̵̶̶̵i̵̶̶̵z̵̶̶̵i̵̶̶̵l̵̶i̵̶ Yazı için : ademocut.com yazarken (~) tilde işareti koyarak yazdığınızda ~̶̵  a̵̶̶̵d̵̶̶̵e̵̶̶̵m̵̶̶̵o̵̶̶̵c̵̶̶̵u̵̶̶̵t̵̶̶̵.̵̶̶̵c̵̶̶̵o̵̶m̵̶  ~ örneğinde olduğu gibi yazı üzerinde çizili yazı yazmış olursunuz.

Bu şekilde yazılımlarda Whatsapp mesajlarınıza biraz daha görsellik katarak bazı önemli mesajlaşmalarda mesajlarda vurgulama yaparak dikkat çekebilirsiniz. Bundan sonraki yazılarda bu kodlamalar belki kalkacaktır ama şuan gelişme süresinde olduğu için yeni bir güncelleme gelmesi bekleniyor.

Arama Tags & Etiket ;
whatsapp yazı font , whasapp yazı tipi , whatsapp yazı yazma , yazı tipi nasıl değiştirilir , whatsapp yazı gönderme , yazı karakter ve sembolleri , metin süsleme , whatsapp yazı stili ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın