Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Web ile Bilgisayar’dan Nasıl Bağlanılır?

524 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sonun’da Whatsapp bombayı patlattı. Whatsapp arık bundan sonra Bilgisayar üzerinden de kullanılmaya başlanacak. Daha önceki yazdığım konu üzerinden whatsapp bilgisayar’da nasıl kullanılır hakkımda yazıda  sanal android ile Whatsapp bilgisayarımız üzerinden kullanabiliyorduk. Konu hakkında buradan bilgi sahibi olabilirsiniz. Artık Bundan Sonra herhangi bir program kurmadan artık bundan sonra Whatsapp bilgisayarımız üzerinden kullanabileceğiz.

Whatsapp bilgisayarımızdan kullanabilmek için Chrome Tarayıcı üzerinden bir eklenti ile ve Whatsapp kullanmanız gerekecek bunun için “https://web.whatsapp.com/”  adresinden QR Barkod ulaşmanız.

web whatsapp

Whatsapp son sürümü güncelleyin telefonun menü > WhatsAPP Web kısmından QR Barkodu okuyorsunuz. Bundan sonra telefon ile bilgisayarınız arasında sekronize ederek artık Whatsapp bilgisayar üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Şuan bu uygulama İphone’lar da kullanılmıyor sebebi ise Apple Güvenlik için üçüncü parti yazılımlara destek vermemesi.

Tags – Etiket ;

Whatsapp bilgisayarda nasıl kullanılır , web.whatsapp.com , https://web.whatsapp.com/ , whatsapp bilgisayarda kullanma , whatsapp pc kullanma  , whatsapp masaüstü uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın