Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Versiyon ( Sürüm ) Nasıl Öğrenilir?

1.491 views
Sponsorlu Bağlantılar

Anlık Mesajlaşma , Sesli arama uygulaması olan iphone için android cihazlar için geliştirilmiş app uygulaması her geçen güncellemeler ile kendini yenilemektedir. Tabi ki bu güncellemeler sürüm güncellemesi ile birlikte geldiğini söylemek gerek.

Bu konumuzda telefonda yüklü whatsapp uygulamasında hangi sürümü kullanıyorsunuz bunu nasıl öğreniriz? bununla ilgili olarak merak edilen konular hakkında ipucu vermek istiyorum.

whatsapp sürümü öğrenmek için uygulamayı açarak devam edelim. Ayarlar > Hakkında ve Yardım > bu bölüme girdiğinizde karşınıza whatsapp logo görünecektir.

whatsapp versiyon öğrenme

yukarıda 2.16.6 Sürümü olduğu yazmaktadır. Ayrıca Web Store veya Apple Store üzerinden Whatsapp Versiyonun kaç olduğunu en son sürümü hakkına bilgi edinebilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden “whatsapp.com” üzerinden sürümler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp sürümü öğrenme , whatsapp versiyonu nasıl öğrenilir , whatsapp sürümü nasıl bulunur , whatsapp son versiyonu , whatsapp versiyon hakkında bilgi , whatsapp hangi versiyonu kullanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın