Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da “#tbt” hashtagın anlamı nedir?

968 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda sosyal ağlarda instagram veya twitter gibi paylaşım sitelerinde sıklıkla kullanılan popüler hasgtag biri olan #tbt ne analama gelir? açılımı nedir? bununla ilgili merak edilen sorulara cevap vermek istiyorum.

ilk önce hashtag ne işe yarar bununla ilgili kısa bilgi vermek istiyorum. Hashtag paylaştığınız fotoğrafların daha çok kişiye ulaşması için kullanılan etikettir. paylaşılan fotoğraf altına #insta veya #konya gibi etiket kullanırsanız bu etiket üzerinden arama yapanlar görecektir. Buradaki temek kaide profilin herkese açık olmasıdır.

tbt hashtag instagram

Buradan yola çıkarak çok kullanılan hashtaglardan biri olarak #tbt İngilizce kelime anlamı olarak Throw Back Thursday kelimelerin baş harfini almaktadır.   Türkçe karşılığı geçmişten bir gün , eskilere dair bir fotoğraf anlamı içermektedir. İnstagrama geçmiş bir resminizi yüklediğinizde sizde dikkat çekmek için bu etiketi kullanabilirsiniz. Beğeni sayısı artırma yolunun bir başka ismidir.

Şuan bu konuyu yazana kadar tbt hashtag etiketi ile 329 168 967 gönderi yapılmış ve hızlı bir şekilde artmaktadır. Beğeni ve takip sayısını artırmak için limitleri aşmadan sizde resimleri hashtag etiketleri ile gönderebilirsiniz.

İnstagram Limitleri Nelerdir? 

Arama Tags & Etiketler ;

tbt nedir , tbe anlamı , instagram tbt , tbt hashtag , tbt etiketi instagram , tbt twitter , #tbt ne , tbt hashtags

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın