Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Son Görülme Saati Yanlış Sorunu Çözümü

65 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda WhatsApp gelen mesajlarda yanlış saat sorunu ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’da her şey bazen düzgün gitmeyebiliyor. Bunlar arasında son görülme zamanında yaşanan yanlış zaman damgası hatasıdır.

Bu sorun neden kaynaklı ve problem nasıl çözülür? Bunu bu yazımızda bulabilirsiniz.

YANLIŞ ZAMAN DAMGASI

WhatsApp uygulamasında mesaj görüldü özelliğini aktif ettiğinizde karşıya giden mesajların okunduğu ve son görüldüğü zamanı öğrenebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmek için sizin de son görüldü zamanın aktif olması gerekmektedir.

Yanlış zaman damgası bu görüldü zamanlamasının saatinin yanlış bir saat gösterilmesi demektir. Bunun başlıca nedeni cihazınızın saatinin yanlış olduğundan kaynaklıdır. Bunun başka nedeni yaş, kış saatlerinde telefonun bir saat ileri veya geri olabileceği gibi diğer koşullar nedeniyle de saatin düzgün göstermediğinden kaynaklıdır.

Bu konumuzda son görüldü zamanı yanlış gösteriyor hakkında sorunun nasıl düzeleceği hakkında bilgi vereceğiz.

WHATSAPP MESAJLARINDA YANLIŞ ZAMAN DAMGASINI DÜZELTME

Telefonda yüklü WhatsApp uygulamasında yanlış bir zaman gösteriyorsa sistem saatini otomatik olarak değil de manuel olarak değiştirmek gerekebilecektir.

Bunun Android veya İOS işletim sisteminde telefon saat ayarlarını kontrol ederek yeniden yapılandırınız.

TAVSİYE VİDEO;

Android > Sistem > Tarih ve Saat ya da İphone cihazlarda Ayarlar > Genel > Tarih ve Saat ayarlarını yeniden el ile güncelleyiniz.

Tavsiye Yazı; WhatsApp Yardım ve Destek Hattı

Bu şekilde WhatsApp yanlış zaman damgası sorunu giderilmiş olacaktır. Bu sorun karşınıza WhatsApp incorrect timestamps on messages olarak da çıkabilmektedir.

Bu konumuzda WhatsApp mesajlarda hatalı zamanı gösteriyor sorunu ve çözümü hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuz ile ilgili olarak sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden veya WhatsApp yardım ve destek hattı sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın