Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Son Görüldü Zamanı Nasıl Kapatılır?

524 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp yeni özelliği olan son görüldü zamanı oldukça baş ağrıtacak diye haberlerde sık sık okumuşsunuzdur. Whatsapp son görüldü zamanı kısaca kullanıcının en son ne zaman online yada çevrim içi olduğunu görebilirsiniz. Sizi whatsapp üzerinden takip eden kişilere bilgi sızdırmak için önemli bir ipucu olan bu uygulamadan rahatsız olabilirsiniz. Sizde whatsapp son görüldü zamanı özelliğini kapatmak , last seen özelliği devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları izleyerek bu özelliği kapatabilirsiniz. 

  • Ayarlar
  • Sohbet Ayarları
  • Gelişmiş
  • Son Görüldü Zamanı 

bu özelliği kapatarak son görüldü zamanı kapatarak Whatsapp’da en son ne zaman girdiğiniz, ne zaman online oldunuz görünürlüğünü kapatabilirsiniz. Bu özelliği kapattığınızda karşı tarafın görülme zamanı göremezsiniz. last seen özelliği devre dışı bıraktığınızda 24 saat içerisinde bu süre devreye girecektir. 

Arama Tags ;

whatsapp son görüldü zamanı nasıl kapatılır?, son görüldü zamanı android, last seen iphone, son görülme zamanı kapatma, son görülme zamanı devre dışı bırakma, nasıl kapatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın