Sponsorlu Bağlantılar

Winamp ile Çalma Listesi Hazırlama ( Video Hd )

1.222 views
Sponsorlu Bağlantılar

 

Winamp Player ile seçtiğiniz müzikleri  Çalma listesi oluşturarak  dinleme imkanı sağlar  bunun için winamp player  açarak tuşuna basarak  müziklerinizi listeleyin.  daha sonra çalma listesine dahil edeceğiniz müzikleri seçerek  Dosya > çalma listesine kaydet  yada CTRL+S kısa yoluyla listenizi kayıt edebilirsiniz ve seçtiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

 

Winamp Çalma Listesi Nasıl Oluşturulur?

winamp player zamanımızda yerini başka müzik oynatma programlarının yerini almasıyla, birlikte yinede en çok kullanılan media oynatıcı olarak kullanılmaktadır, yukarıda video anlatımda mp3, track gibi dosyalar ile müzik dinleme listesi nasıl hazırlanır? bunu anlatmaya çalıştık, umarım işinizi görecektir. 

Arama Tags;

winamp player müzik çalma listesi, winamp player çalma listesi hazırlama, winamp player oynatma listesi, winamp player liste, oynatma listesi winamp player , çalma listesi winamp player

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Winamp ile Çalma Listesi Hazırlama ( Video Hd ) (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Bey merhaba,
    Benim kasa bilgisayarım bozuldu oldukça eskiydi müzik ve resimlerimi kurtaramadılar eşim bana eski lap top unu verdi ben de eskiden çok kullandığım winamp i yükledim ama bilgisayarımda hiç müzik yok buna nasıl yükleme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim kendi seçtiğim eski bilgisayarımdaki şarkılarımının
    bir kısmını bulup yükleyebilirsem çok iyi olur.
    cevabınız için çok teşekkür ederim

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın