Mobil Yazılım

WhatsApp sesli görüşmeler nasıl kayıt edilir?

WhatsApp sesli görüşmeler nasıl kayıt edilir?

Daha önceki konu anlatımlarda sesli görüşmeler nasıl kayıt edilir? sesli konuşma kayıt etmek için kullanılan app uygulamaları sizlere tanıtmıştık. Bu konumuzda WhatsApp sesli aramalar nasıl kayıt edilir? sesli aramaları kayıt etmek için kullanılan app uygulamalar, programlar nelerdir bunun üzerinde durmaya çalışacağız.

Yakın zamanda gelen güncellemeler sayesinde WhatsApp sesli konuşma ve görüntülü konuşma özelliğinin geldiğini herkes tarafınca bilinmektedir. Bu sesli aramalar nasıl kaydedilir? hangi uygulama tavsiye edilir? bunu sizlere paylaşmadan önce karşı tarafın ses kaydını almak kanunen yasak olduğunu ve izinsiz kayıt edilemeyeceğini söyleyerek işleme başlayalım.

WhatsApp sesli aramalar nasıl kayıt edilir?

Günümüzde artık yakın olsun uzak olsun tüm aramalar neredeyse İnternet üzerinden yapılmaktadır, bununla birlikte akıllı telefonlarda ( ios , android ) tabanlı telefonlarda WhatsApp uygulaması ön plandadır. 

WhatsApp uygulaması üzerinden yapılacak sesli aramaları kaydetmek için kullanılacak uygulamamızın adı Call Recorder for Messenger app uygulamasıdır.

Call Recorder for Messenger uygulaması sayesinde WhatsApp sesli aramaları kaydetmek için kullanabileceğiniz bir app uygulamasıdır. Bu programa ait bazı özellikleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • WhatsApp tüm gelen ve giden çağrıları kayıt edebilme özelliği
  • Çağrı kayıtları gün ve saat göre dizilişleri
  • Piyasada bulunan çoğ telefonları destekleme özelliği
  • Otomatik veya el ile sesli kayıt etme özelliği
  • Ücretsiz Sürüm

yukarıda saydığımız özelliklere göre iyi bir uygulama olarak görülmektedir. WhatsApp sesli aramaları kaydetme özelliği ile not alabilir aramaların kayıtlarını tutabilirsiniz. Bunun dışında skype, Tango ve Viber destekleme özelliği de bulunmaktadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL