Sponsorlu Bağlantılar

Adsl Modemde @ttnet uzantısını kaldıramıyorum?

1.130 views
Sponsorlu Bağlantılar

Biri ADSL kullanıcı adımın sonunda çıkan @ttnet yazan kısmı silemiyorum bunu nasıl silebilirim? Yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Daha önce ttnet’den aldığınız modem markaları Airties veya Tp-Link veya başka marka Adsl Modemlerde Kullanıcı adı sonuna yazılması gereken @ttnet uzantısı otomatik olarak kendisi gelmektedir. Buda bir nevi ttnet getirdiği ttnet modem kilidi anlamına gelmektedir.

Sizlerden gelen yoğun sorulardan biride @ttnet kiliti nasıl kaldırılır? sorusuna aradığım cevapları sizler için derleyerek bu şekilde kaldırmayı sizde deneyebilirsiniz.

Airties Modem @ttnet kiliti Kaldırma

RT-104TT
RT-206v1TT
RT-206v2TT
RT-206v3TT
RT-206v4TT
WAV-275v2TT
RT-103TT
RT-205TT
RT-212TT

Yukarıda Modellere göre kilit kaldırmak için TTLockerfree.exe dosyalarınızı indirmeniz gerekecektir. İndirme adresi ise “http://www.airties.com.tr/ttnet/” adresinden yararlanabilirsiniz. bu adresinden yukarıda modele göre exe dosyasını indiriyorsunuz.

bu Dosya’da talimatlara göre pdf dosyasını okuyarak nasıl kaldırılacağız hakkında detaylı bilgi verilmiştir. pdf dosya halinde okumak için “http://www.airties.com.tr/downloads/TTnet_Domain_Lock_Scripts/ISP.pdf” adresini tarayıcıya yapıştırınız ve talimatları okuyunuz.

Kısa Bu talimat tarif edecek olursak , Buradan Adsl Modem modeline indirdiğiniz ttlocker.exe dosyası sıkıştırılmış dosyadır. Bu dosya açabilmek içinden exe dosyasını çıkarmak için winrar olması gerekir çoğu bilgisayar’da yüklüdür saten yok ise buradaki sayfadan indirebilirsiniz.

Winrar Nasıl Kullanılır? Hemen Öğren 

Bu program’dan faydalanmak için yukarıdaki modellerden biri olması gerekmektedir. eğer bu programlar uymuyor ise Airties Müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. 444 02 39 hattı aramanız halinde size yardımcı olacaklardır.

* Diğer bir çözüm yolu ise diğer modemler için Modem Firmware Güncellemesi yapabilirsiniz.

Arama tags & Etiket ;

ttnet kiliti , airties ttnet kaldırma , ttnet uzantısını kaldırma , @ttnet nasıl kaldırılır , @ttnet kilidi nasıl silinir , @ttnet eklentisi nasıl kaldırılır , @ttnet uzantısı , @ttnet modem kiliti , @ttnet yazısını kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın