Sponsorlu Bağlantılar

Sim karttaki numaraları iphone aktarma

4.390 views
Sponsorlu Bağlantılar

Eski telefondan yeni iphone telefona terfi ettiniz ve sim kart’da bulunan sim numaralarını iphone aktarma işlemini nasıl yaparım diye düşündüğünüzde hemen akıllara internet’den aramak aklınıza gelir bizde teknik destek olarak sizlere yardım etmekteyiz.

ilk başta eski telefon normal bir telefon iken iphone geçtiğinizde kartı kestirmeniz gerekir çünkü kart yuvaları tutmadığı için uyumsuzluk sağlar.

telefon simkart yuvası

ilk baştaki resimde normal bir sim kart görüyoruz bu eski telefonlarda kullanılan kartlardır orta resimde bulunan kartlar ise iphone 4 , iphone 4s , iphone 5 ve 5s , sağdaki kart ise iphone 6 ve sonra sürümleri desteklemektedir. bu yüzden yeni iphone için uyumlu olması gerekir , eski sim kart’daki telefon numaralarını iphone aktarmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Sim Karttaki Rehber iPhone a Nasıl Aktarılır?

İphone Ana menü > Ayarlar > Mail , Kişiler , Takvimler > SIM’deki Kişileri Aktar  bu butona bastığınızda sim’deki telefon rehberi İphone aktarmış olacaksınız.

Arama Tags & Etiket ;

sim kartı rehber aktarma iphone , telefon numaralarını iphone aktarma , sim kart telefon numaraları , iphone sim kart numaraları kopyalama , iphone telefon rehberi , iphone rehber kopyalaması

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Sim karttaki numaraları iphone aktarma (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın