Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp kullanılmayacağı telefon listeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı eski telefonlara kötü bir haber , Whatsapp bazı telefonlar için desteğini çekmeye hazırlanmakta. whatsapp hangi telefonlarda kullanılamayacak ? 

Daha önceden açıklamalarında 2016 sonlarına Nokia Symbian S60 desteğini çektiğini açıklamıştı , diğer desteklemediği telefonlar için aşağıdaki listede verilmektedir. 

whatsapp mobil app

İphone 3G ve İOS 6 işletim sistemi kullanan telefonlar ve Android telefonların bazı modelleri için bundan sonra destek vermeyeceğini belirterek , Android telefonlar için Android 2.1 ve 2.2 işletim sistemlerini kullanan tüm cihazlar , Windows Phone 7 ve ayrıca  2017 yılının Haziran ayı itibariyle BlackBerry OS, BlackBerry10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 modelleri için destek vermeyi durduracaktır.

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp hangi telefonlardan desteğini çekti , whatsapp destek vermediği cihazlar , whatsapp hangi cihazlarda çalışmayacak , whatsapp çalışmadığı telefonlar , whatsapp kullanılmadığı telefonlar 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın