Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp kullanılmayacağı telefon listeleri

4.159 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bazı eski telefonlara kötü bir haber , Whatsapp bazı telefonlar için desteğini çekmeye hazırlanmakta. whatsapp hangi telefonlarda kullanılamayacak ? 

Daha önceden açıklamalarında 2016 sonlarına Nokia Symbian S60 desteğini çektiğini açıklamıştı , diğer desteklemediği telefonlar için aşağıdaki listede verilmektedir. 

whatsapp mobil app

İphone 3G ve İOS 6 işletim sistemi kullanan telefonlar ve Android telefonların bazı modelleri için bundan sonra destek vermeyeceğini belirterek , Android telefonlar için Android 2.1 ve 2.2 işletim sistemlerini kullanan tüm cihazlar , Windows Phone 7 ve ayrıca  2017 yılının Haziran ayı itibariyle BlackBerry OS, BlackBerry10, Nokia S40 ve Nokia Symbian S60 modelleri için destek vermeyi durduracaktır.

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp hangi telefonlardan desteğini çekti , whatsapp destek vermediği cihazlar , whatsapp hangi cihazlarda çalışmayacak , whatsapp çalışmadığı telefonlar , whatsapp kullanılmadığı telefonlar 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp kullanılmayacağı telefon listeleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. 2019 yılında WhatsApp desteğini çeken, destek verilmeyen telefonlar ve işletim sistemi olarak;
  Nokia 206

  Nokia 208

  Nokia 301

  Nokia 515

  Nokia Asha 201 ile 503 arası modeller

  Android 2.3.7 ve daha eski sürümlerden

  iOS 7 ve daha eski sürümler 2019 yılında destek vermeyecektir. Bu destek verilmeyecek cihazlar 2020 yılında farklı ios, android modelleri için değişecektir. ( support )

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın