Sponsorlu Bağlantılar

daemon tools bağdaştırıcı eklenemiyor hatası nasıl çözülür ?

1.632 views
Sponsorlu Bağlantılar

daemon tools bir oyun aldığınızda bu oyunları çalıştırma ve bu büyük iso dosyalarını bir cd / dvd göstermek için kullanılan sanal optik okuyucu diyebiliriz. daemon tools yükleme , kullanma gibi bununla ilgili bir çok sorun yaşana bilmektedir bunlardan biride “daemon tools bağdaştırıcı eklenemiyor yetersiz yetki hatası“dır.

yetersiz yetki sorunu” gibi bir çok sorun mesajı alınabilmektedir peki bu sorunsalı nasıl çözeriz? nasıl çözüm yolu arayacağız ? bunun için İnternet’de bir çok çözüm yolu vardır bende kendi çözüm yolum ile siz ziyaretçilere bilgi aktarmak istiyorum.

daemon-tools-lite-logo

daemon tools yetersiz yetki hatası” için denecek adım uygulama kısayolu veya exe dosyası üzerine gelerek yönetici olarak çalıştır yaparak bu programı çalıştırın . Eski bir sürüm kullanıyorsanız yeni bir sürümü ile güncelleyin.

Diğer bir çözüm yolu bilgisayarınızdan bu uygulamayı kaldırın , bilgisayarınızı ccleaner programı ile cache bellek ve diğer çöp dosyaları tamamen kaldırın ve daemon tools programını yeniden yükleyerek tekrar deneyin.

eğer bu sorun çözülmüyor ise bu programa alternatif olarak poweriso ve ultraiso programlarını kullanarak alternatif yollar deneyebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

daemon tools yetersiz yetki sorunu , daemon tools yetersiz yetki sorunu , daemon tools hatası , daemon tools sorunu , daemon tools bağdaştırıcı eklenemiyor sorunu , daemon tools windows 10 , daemon tools windows 7 , daemon tools error , daemon tools problemi , daemon tools sorunsalı , daemon tools fixer

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın