Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp “iki adımlı doğrulama” şifresini öğrenme

467 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda unutulan, kaybolan “iki faktörlü doğrulama” parolasını, şifresini nasıl öğreniriz? Bu konuda sizlerden soru-cevap sayfamıza gönderdiğiniz sorulara bu yazımızla cevap vermeye çalışacağız.

Kullanmış olduğumuz WhatsApp hesabınızı güvende tutmak için kullanılan bu özelliği aktif etmek gerekmektedir. Yeni güncellemeler ile artık güvenliği sağlamak için Touch ID de devre girmiş bulunmaktadır.

Bunun yanında “iki adımlı doğrulama” işlemi için ayrıca bu özelliği de kullanabilmek için “etkinleştirme” yapmak gerekmektedir. Bu özelliği etkinleştirdiğiniz ve kullandığınız daha sonrasında şifreyi unuttunuz ve hatırlamıyorsunuz o zaman kaybolan, unutulan şifrenizi nasıl geri alacaksınız veya öğreneceksiniz?

Bizim sizlere bahsedeceğimiz bu konumuzda WhatsApp iki adımlı doğrulama şifresini öğrenme konusunda nasıl yol izleneceğini aşağıda konumuzun ilerleyen bölümlerinde sizlere anlatacağız.

WHATSAPP İKİ ADIMLI DOĞRULAMA ŞİFRENİ BULMA

Doğrulama şifrenizi, parolayı unuttunuz bunun için izlenecek adımları aşağıda sıralı şekilde yerine getirerek çözmek gerekecektir.

  • Doğrulama ekranı
  • PIN unuttum
  • E-posta gönder
  • E-posta gönder seçeneği bastığınızda sizin daha önceden doğrulama sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresine bir mail de sıfırlama linki gönderilecektir.
  • Bu link adresini açtığınızda size WhatsApp sayfasına yönlendirecek ve burada “parola sıfırlama” işlemini gerçekleştireceksiniz.

Kısaca WhatsApp iki adımlı doğrulama şifresi sıfırlama işlemini bu yerden gerçekleştirerek yeni bir pin kodu girmenizi sağlayacaktır.

Bu konuda uyarımız size iki faktörlü doğrulamayı etkinleştirirken günlük kullandığınız aktif bir mail adresi giriniz. İleriye yaşanabilecek aksaklıklar nedeniyle bir cankurtaran görevi için işe yarayacaktır.

Bu yazımızda Whatsapp iki adımlı doğrulama şifresini unuttum konusunda destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan veya WhatsApp destek hattı sayfası üzerinden tüm sorunlarınızı, aldığınız hataları bizlerle paylaşarak sorunları çözmeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın