Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesinde birden fazla fotoğraf paylaşma

1.719 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda üçüncü parti yazılım kullanmadan birden fazla resmi hikâyede kullanma, paylaşma nasıl yapılır? Bunu yazımızda anlatmaya çalışacağız.

Bir nevi kopyalama ve yapıştırma ile bu işlemi yapabileceğiniz bunun için şuan sadece IOS işletim sistemlerinde kullanılabilen bu özellik şuan için Android uygulamalarda kullanılmamaktadır. Hikayede bu işlemin nasıl yapılacağını sizlere sıralı bir şekilde anlayacağız.

İNSTAGRAM HİKÂYESİNDE BİRDE FAZLA FOTOĞRAF PAYLAŞIMI

  • İnstagram hikayesinde paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçin ama paylaşıma basmayın. Sonra bu resmi elinizde küçültün ve bir kenara atın.
  • Sonra ana menü tuşuna basarak uygulamadan çıkın ve fotoğraf galerisine girin.
  • İkinci resmi seçin ve fotoğrafın üzerine uzun basarak kopyalayın veya alt menü ile kopyalama işareti kopyalayın.
  • Sonra hikayeye geri dönün “çıkartma ekle” olarak gelecek yada gelmezse yazı yazma menüsüne girin ve parmağınızla uzun basarak kopya menüsü gelecektir buna bastığınızda resmi hikaye içine kopyalayabilirsin.
  • Bunu üçüncü bir resim içinde yapıştırarak instagram hikayesine birden fazla resim ekleme işlemini yapıştırabilirsiniz.

Yukarıda işle sonrasında hikâyenize birden fazla hikaye ekleme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda anlatımda instagram hikayelerine birden fazla fotoğraf paylaşımı nasıl yapılır, nasıl yapılmış bunu sizlere bu konumuzda anlatmaya çalıştık.

Bu konumuzda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle paylaşabilir veya instagram sorunları için instagram yardım hattı üzerinden ücretsiz destekten yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın