Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp için çıkartma nasıl yapılır

105 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Whatsapp da kullanmak amaçlı olarak çıkartma nasıl yapılır bunu sizlerle paylaşacağız. Yeni özelliklerin kullanımıyla birlikte Gif ( hareketli resimler ) ve çıkartmalarda sık kullanılmaya başlandı.

Bizde kendi whatsapp çıkartma oluşturmak için nasıl yapıldığını bu yazımızda sizlerle paylaşarak sizde kendi çıkarmanızı hazırlayarak paylaşabileceksiniz.

ÇIKARTMA OLUŞTURMA WHATSAPP

Kendi fotoğraflarınızı çıkartmaya dönüştürmek ve Whatsapp da kullanmak istiyorsanız bunun için üçüncü parti yazılım kullanmak gerekeceksiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun için en ideal program Sticker Maker en ideal program olarak kullanabileceksiniz.

Android için “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marsvard.stickermakerforwhatsapp” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

İOS Apple için “https://apps.apple.com/tr/app/sticker-maker-studio/id1443326857” adresinden bu uygulamayı indirerek kendi çıkartmanızı oluşturarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Whatsapp da kendi çıkartmanızı hazırlamanın en hızlı ve pratik yolu olan bunu uygulamada bayramlarda, kandillerde, doğum gününde, özel günlerde komik, hüzünlü duygularınızı ifade edebileceğiniz kendi hazırladığınız çıkartmaları gönderebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: WhatsApp yardım ve destek hattı

Bu konumuzda Whatsapp kendi stiker yapma konusunda nasıl yapılır, nasıl oluşturulur, nasıl hazırlanır tarzında sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın