Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Hızlı Cevap verme özelliği

1.562 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp yeni güncellemeler ile hizmette sınır tanımamaktadır. Bu özelliklerden biride bildirim ekranında , Whatsapp uygulamasını açmadan hızlı cevap verme özelliğini kullanarak gelen mesajlara cevap verebilmek olarak söyleyebiliriz.

Hızlı cevap verme özelliği ile pratik olarak cevap verebiliyorsunuz , Peki bu hızlı cevap verme özelliğini kapatabilir miyiz ? Bu soruya nadir’de olsa sorular gelmektedir. Şunu söylemek istersek Whatsapp hızlı cevap verme özelliğini şuan kapatmak pek mümkün görünmüyor.

WhatsApp Üyeliğini silme

Bence kapatmaya’da gerek yok diye bilirim , kullanmayacaksanız hiç bir işlem yapmanıza saten gerek yok ayrıca Whatsapp gelen bildirimleri ekranda görmek istemiyor ve cevap vermek istemiyorsanız , Cihaz kapalı iken ana ekranda görünen bildirimleri kapatarak kullanmayabilirsiniz.

İphone kullanıcısı olarak Bildirim Ayarlarını kullanarak Ayarlar > Bildirimler > Whatsapp > Bildirimleri Yok olarak Ayarlayabilir veya Kilitli Ekranda Göster kapatabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

IOS , Android , İphone , Samsung , whatsapp hızlı cevap özelliği , whatsapp hızlı mesaj özelliği , Nasıl , 2016 , 2017 , Ayarlar , hızlı mesaj ayarlarını kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın