Sponsorlu Bağlantılar

İphone Klavye Sesi ve Kilit kesi kendi kendine azalıyor?

3.199 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone 4S , İphone 5S , İphone 6S gibi modellerde sıkta olmazsa’da kendi kendine sesin azalması sorunu olmaktadır. Bu sorun neden kaynaklıdır ? kendi kendine ses kısılması nasıl oluşur ? bununla ilgili olarak hata , arızaların donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlamak gerekir.

Cihazınızda Jb ( jailbreak ) yapıldı mı ilk önce bunları göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu sorun belirli bir süreden sonra kendiliğinden tekrar düzelmektedir. Sizlerden gelen sorulardan biride böyle .

iphone ses kapanması

Genel’de bu tür hatalar yazılımsal sorunlar olarak gelmektedir. Cihazda yeni bir güncelleme yapıldı mı , eğer yeni güncellemeler sonucu ses kısılması olduysa bu cihazı fabrika ayarlarına geri döndürmek gerekecektir.

Cihazınızın mutlaka bir yedeğini alınız , daha sonra cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürmek için Ayarlar > Genel > Sıfırla adımları takip ederek Tüm Ayarları Sıfırla adımını seçebilirsiniz. Eğer bu sorun devam ediyor ise apple yetkili servise götürmeniz de fayda vardır.

Arama Tags & Etiket ;

iphone ses kısılması , iphone tuş kilidi kendiliğinden sesi kısılıyor , kendiliğinden sesin kapanması , ses kendi kendine kapanması , iphone mesaj sesi , iphone kilit sesi , iphone tuş sesi , restore etme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın