Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp “Hesap Bilgimi Paylaş” Özelliği Nedir?

783 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da yeni gelen güncelleme ile “Hesap Bilgimi Paylaş” özelliği geldi. Güncelleme sonrası sizden bir sözleşme onaylamanızı istediği duyar gibi oluyorum. Onay butonu ile WhatsApp Bilgilerinizi artık Facebook ile Paylaşılacağını kabul etmiş oluyorsunuz.

Hesap Bilgimi Paylaş nedir? Whatsapp ile Facebook arasında bilgi paylaşı yapılacağı için kullanıcılar bir birlerini daha rahat bulabileceği , Facebook Reklam ve ürün deneyimi daha iyi artırmak için Whatsapp kullanıcıların bilgileri ile daha çok müşteriye ulaşmaya sağlamaktadır. Bundan sonra WhatsApp üzerinden reklam bile göndermeyi düşünüyor olabilir..!! böylece reklam çok kitlelere ulaşacaktır.

Buna şöyle bir örnek verecek olursan Whatsapp üzerinden gönderdiğiniz bir teknoloji ürünü fotoğraf ve bilgiler , Facebook üzerinde reklam olarak çıkabilecektir. Burada uçtan uça şifreleme artık ne kadar işe yarayacaksa…!!

Sizin Hesap Bilgilerinizi Facebook ile paylaşmak istemiyorsanız “Hesap Bilgimi Paylaş” ayarını kapatmanız gerekecek. Bu ayarı kapatmak için Uygulamayı Açınız > Ayarlar > Hesap  > Hesap Bilgimi Paylaş bu butonu kapatmanız yetecektir.

whatsapp hesap bilgimi paylaş ayarını kapatma

Eğer mevcut bir WhatsApp kullanıcısıysanız, Facebook’un size daha iyi bir reklam ve ürün deneyimi sunabilmesi için gereken WhatsApp hesap bilginizi Facebook’la paylaşmamayı seçebilirsiniz. Facebook ve Facebook şirketler ailesi bu bilgiyi altyapı ve teslimat sistemlerini geliştirmek, servislerimizin veya onların servislerinin nasıl kullanıldığını anlamak, sistemi güvenli kılmak ve spam, taciz ve ihlal etme aktiviteleriyle savaşmak için yine de alacak ve kullanacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

Hesap Bilgimi Paylaş ne işe yarar , Hesap Bilgimi Paylaş nedir , Hesap Bilgimi Paylaş ayarı nasıl kapatılır , Hesap Bilgimi Paylaş özelliği ne işe yarar , Hesap Bilgimi Paylaş , Hesap Bilgimi Paylaş özelliği nasıl kapatılır , whatsapp reklamı nasıl kapatılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın