Sponsorlu Bağlantılar

Google Duo Hesabı Nasıl Silinir?

1.656 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google yeni görüntülü arama uygulaması olarak Google Duo yalın , basit bir uygulama olarak gayet kullanışlı bir mobil app uygulamasıdır. Android ve Apple cihazları arasında ve kendi aralarında aramalarda yapılabilmektedir.

google duo ile arama yapma

Akıllı Telefona yüklediğiniz bu uygulamayı kullanmak istemiyorsanız ve hesabınızı silmek istiyor iseniz yapmanız tek şey bu uygulamayı cihazınızdan kaldırmak olacaktır. Bu uygulamayı telefon rehberinizde bulunan kişiler tarafından yüklü ise sadece bu kişiler arasında kullana bileceğiniz için uygulamayı cihazdan kaldırmanız halinde hesabınızı kullanamayacağınız için aramalarda olmayacaktır.

Arama Tags & Etiketler ;

google duo hesabını kapatma , google duo hesabını nasıl silerim , google duo hesabını nasıl silerim , google duo hesabını sonlandırma , google duo aboneliği silme , google duo

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Google Duo Hesabı Nasıl Silinir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Google duo ile ilgili sorum olacak mümkünse…
  Gm8 Android One kullanıyorum.
  Duo uygulaması cihazda vardı ve rehberdeki kişlerin aynısını yine aynı yere çoğaltmıştı.
  Uygulamayı sildim, cihazdaki duo dahil her senkronu devre dışı bıraktım.
  Problem şu ki her defasında duo bi şekilde hesaplar listesinde (silmeme rağmen) kendini (kurmadan) gösteriyo ve dahası cihazı kapatıp açtığım zamanlarda kimleri rehberimden sildiysem aynen geri geliyo.
  Durumun duo ile ilgili olduğunu düşünüyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın