Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp hesap bilgilerini talep et nedir?

2.152 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, Bu konumuzda whatsapp’da yeni gelen güncellemeler ile “hesap bilgilerini talep et” özelliği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Whatsapp hesap bilgilerini talep et ne işe yarar bununla ilgili bilgileri vermeye çalışacağız ve bu işlemin nasıl yapılır tarafını sizlerle paylaşacağız.

HESAP BİLGİLERİNİ TALEP ETME NE İŞE YARAR

Son sürüm güncellemesi ile yeni bir özelliği kullanıcılara vermeye başlamıştır bu özellik Whatsapp hesap bilgilerinizi ayrıntılarıyla sizlere vermek için getirilen bir özelliktir.

Hesap bilgilerini talep etme ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilmek için resmi web sitesi üzerinden “https://faq.whatsapp.com/general/26000110?lg=tr&lc=TR&eea=0” adresi üzerinden bu bilgilere sahip olabilirsiniz.

Hesap bilgilerinize ayrıntılı bir şekilde ulaşmak için bir talep formu göndermeniz gerekecektir. Whatsapp Bu raporu 3 gün tahribi bir süreyle size hazır edecektir.

Whatsapp hesabınızla alakalı olarak bilgiler ve ayarlarınızı bu rapor sayesinde bilgi edinebileceğiniz bir özelliktir.

Whatsapp hesap bilgilerini talep et nedir sorunu kısa bu şekilde cevap verebiliriz. Bu rapor ile profil fotoğrafınız ve gruplarda dahil edilmektedir. Bu rapor içinde sohbet geçmişi konuşmaları yer almamaktadır. Eğer sohbet geçmişinizi aktarmak isterseniz bunu manul olarak yedeğini almanız gerekecektir.

Hesap özetini rapor şeklinde talep etmek için Uygulama açınız ve Ayarlar > Hesap > Hesap Bilgilerini Talep Et bu adımları takip ederek Whatsap hesap özetinizi talep etmek için raporunuzu hazırlamak için ilk işlemi başlatabilirsiniz.

Size raporun hazır olacağı süreyi tarih olarak verecektir. O tarih geldiğinde tekrar raporları indirmek için Ayarlar > Hesap > Hesap bilgilerini talep et > raporu indir sekmesinden hesabınızla alakalı bilgilere erişmek için raporunu indirin.

Hesap bilgileriniz telefona zip uzantılı bir dosya ile indirilmektedir. Bu dosya içinde html dosyası ve json formatında raporlamayı telefondan göremezsiniz bunun için telefondan e-posta yardımı bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Whatsapp hesap bilgilerini talep etmek, hesabınızla alakalı bilgilerinizi görüntülemek bu bilgilere sahip olmak için bu özelliği kullanabilirsiniz. Rapor talebini iptal edemezsiniz raporlamayı oluşturduktan sonra telefona indirten sonra silebilirsiniz.

Uyarı : Bu bilgiler önemli içeriklere bilgilere sahip olduğu için başkalarının eline geçmemesi gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın