Sponsorlu Bağlantılar

instagram sessize al nedir nasıl çalışır?

373 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sessize al özelliği hakkında sizlere bilgi aktarmaya çalışacağız. Bu sistem Facebook kullanıyorsanız aynı sistem olarak orda da kullanılmaktadır.

Bu sistem nasıl çalışıyor bununla ilgili konumuzun ilerleyen kısmında bilgi vereceğiz. Facebook’da sessize al nasıl açılıyor? Bir kişinin gönderilerini görmek istemiyorsanız fakat arkadaşlıktan da çıkarmak istemiyorsunuz o zaman takibi bırak özelliğini kullanarak arkadaşlıktan çıkarmadan takip etmeyerek paylaşımlarını görmüyorsunuz.

İNSTAGRAM SESSİZE AL ÖZELLİĞİ

Bu özellikte Facebook’da olduğu gibi bir kişinin gönderilerini instagram akışlarda görmemek için o kişiyi sessize alarak bu özelliği kapatabilirsiniz.

İnstagram kullanıcısını takip ediyorsunuz fakat onun paylaşımlarını görmek istemiyorsanız bunu akışlardan devre dışı bırakabilirsiniz.

Takipten çıkarmadan paylaşımlarını göz ardı edebilirsiniz. Bu özelliği nasıl kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

İnstagram sessize al diğer adıyla instagram mute özelliği için paylaşımları görmek istemediğiniz kişinin profiline giriniz.

Profil üç noktaya bastığınızda “MUTE” veya diğer adıyla “SESSİZE AL” özelliği ile bu kişinin bildirimlerini, paylaşımlarını kapatabilirsiniz.

Bundan sonra bu kişilerin paylaşımları instagram akışlarında görünmeyecektir siz bu bildirimler tekrar açana kadar.

Bu konumuzda instagram mute özelliği , instagram sessize al özelliği kullanımı hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için soru & cevap sayfamızdan tüm sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın