Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Grup Sohbet’de Kişi Etiketleme Nasıl Yapılır

1.862 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü anlık mesajlaşma App uygulaması olan WhatsApp yeni gelen güncelleme ile Whatsapp Grupta konuştuğunuz kişi ile etkileşim yapabilmek için kişi etiketleme özelliği geldiğini siz takipçilere bilgi vermek istiyorum.

WhatsApp‘da oluşturduğunuz ve bu gruba eklediğiniz kişiler ile konuşmalarınızda gruptaki herkes etkileşim görmektedir , fakat siz bu grupta sadece bir kişiye cevap vermek istiyor veya bir kişiden bahsetmek istiyorsanız diğer sosyal ağlarda instagram , twitter gibi ağlarda kullandığınız @ işaretini kullanarak grup içindeki her hangi bir kişiyi etkileşim yaparak kullanabilirsiniz.

WhatsApp Grubunda @adem ile yazmaya başladığınızda sadece adem kullanıcısına bildirim gitmektedir böylece diğer kişiler rahatsız olmayacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp kişi etiketleme  , whatsapp @ kullanımı , kişi etiketleme nasıl yapılır , whatsapp kişi etiketleme yapma , @ kullanımı whatsapp , whatsapp kişi etkileşimi , whatsapp kişi nasıl etiketlenir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın