Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Grup Eklemelerini Nasıl Kapatabilirim?

897 views
Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp grup mesajlarına eklendiğimde tanımadığım kişilerden mesajlar geliyor , gruba ekleniyor ve hemen çıkıyorum . Bazı arkadaşların gönderdiği sorunlardan biri acaba grup eklemelerini kapatabilir miyim? Aslında grup ekleme engelleme diye bir şey yoktur.

whatsapp mobil app

Whatsapp’de ekli olan kişiler sizin yakın arkadaşlarınızdır sosyal ağ gibi reklam kokan kullanıcılar gibi sizi önüne gelen sayfayı beğenmek için davet eden kişiler olmadığı için eğer devamlı biri sizi grup eklemek istiyorsa bu kişiler ile görüşebilir mesaj atabilirsiniz. eğer grup eklemede çok ısrar ederse whatsapp engelleme yaparak sorunu kökten çözersiniz. Fakat bu bir başka kişinin sizi gruba katılmak için bir çözüm değildir. Bir başka kişide aynen size ekleyerek bu işi yapabilir. Whatsapp Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Arama Tags & Etiket ;

whatsapp grup ekleme , whatsapp grup ekleme nasıl kapatılır , whatsapp grup ekleme engelle , grup mesajını engelleme , grup mesajı nasıl engellenir

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın