Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Görüntülü Grup Arama Sınırı Nedir

144 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, son aylarda içinde bulunduğumuz malum nedenler sebebiyle herkesin evinde vakit geçirmesi sebebiyle sosyal ağ kullanımı artış göstermiştir. Bu sosyal ağ olarak nitelendirdiğimiz uygulamalar arasında WhatsApp da vardır.

WhatsApp mesajlaşmalar, görüntülü aramalar, sesli aramalar ile akrabalar, arkadaşlar arasında iletişimi eksik bırakmamaktayız.

Bizimde bu konumuzda Whatsapp görüntülü arama en fazla kaç kişi en fazla kaç kişiyle görüntülü sohbet edilir, sınırı, kısıtlaması nedir bununla ilgili olarak bu yazımızda sizlere bilgi paylaşımında bulunacağız.

WhatsApp grup çağrı sınırı 4 kişi ile sınırlıydı. Yeni gelen güncellemeler ile bu kapasite 8 kişiye kadar artırıldı.

29/04/2020 tarihinde gelen güncelleme ile İOS ve Android işletim sistemli telefonlarda WhatsApp çoklu görüntülü konuşma kişi sınırı maksimum 8 kişiyle sınırlandırılarak artırılmıştır.

Korona virüs pandemisi nedeniyle eve kapandığımız şu günlerde WhatsApp tarafından gelen güncelleme ile dört kişilik grup aramaları sekiz kişiye çıkarılmıştır.

Buna karşılık Google Duo buna atak olarak katılımcı sayısını on iki kişiyle çıkartma kararı aldı. 2 milyardan fazla kullanıcı sayısı olan WhatsApp da yeni gelecek güncellemeler için bizi e-posta abonesi olarak takip edebilirsiniz. 2020 – 2021 – 2022

ARAMALAR;

Görüntülü arama en fazla kaç kişi

Whatsappta kaç kişi görüntülü konuşabilir

WhatsApp grup konuşması kaç kişi

Whatsappta en fazla kaç kişiyle görüşülür

WhatsApp görüntülü arama sınırı kaç kişi

WhatsApp konuşma kaç kişiyle sınırlı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın