Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp gönderilen mesaj nasıl geri alınır?

715 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü, popüler, trend anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp‘da gönderilen iletiler, mesajları geri alma konusunda sizlere elimizden geldiği kadarıyla bilgi aktarmaya çalışacağız.

Deneme, Beta sürümü olan ve yakın zamanda gönderilen mesajları belli bir süre içerisinde yanlış gönderimler den dolayı geri alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Şayet anlık gönderimde , sohbet’de bir mesajı yanlış gönderilmiş ise, gönderdiyseniz bu mesajı geri alma özelliği geleceği söylenmektedir.

Grup sohbetlerinde, özel sohbetlerde yanlışlıkla gönderdiğiniz mesajı geri çekebilirsiniz, bunun için ileri zamanlarda bu özellik kullanıma açıldığında daha detaylı olmak üzere sizlere anlatacağız. Önceki bilgilendirmelerde mesajı geri alma nasıl yapılır? bununla ilgili sizlere kısa ön bilgi verelim.

Mesajları geri alma, geri çekme konu içerisinde dediğimiz gibi bir süre içerisinde gerçekleşmektedir, bu süre 5 dakika ( dk ) olarak söylenmektedir, yani yanlış gönderdiğiniz mesajı bu süre içerisinde geri alabilirsiniz.

WhatsApp gönderilen mesaj nasıl geri alınır?

Android veya İos tabanlı işletim sistemleri yani, iphone ve diğer Samsung, Lg, Htc telefonda yüklü uygulamada mesajı geri çekmek için gönderdiğiniz mesajın üzerine basılı dokunuyoruz ve açılan pencerede “Geri Al” butonuna dokunduğunuzda “Mesaj Geri Alındı” uyarıyı gördüğünüzde gönderilen mesajı geri almış olursunuz.

Bu özelliği Windows, İOS , Android cihaz kullanmak üzere devamlı güncel tutunuz, Şimdilik yanlış gönderdiğiniz mesajları geri almak yerine internet bağlantısını keserek mesajın gönderimini engelleyebilir ve silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın