Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Onaylı Hesap Dönemi

691 views
Sponsorlu Bağlantılar

İlginç bir başlık gibi gelebilir, sosyal ağlarda Facebook, Instagram, Twitter da olduğu gibi onaylı hesap dönemi Whatsapp‘da da başlayacağı söylemleri sızmaya başlandı. Bu özellik şirketler arasında yazışmalarda olduğu gibi benim kendi görüşüm ile Whatsapp üzerinden gönderilecek reklam mesajları içinde bir ön hazırlık gibi gelmektedir.

Bildiğimiz gibi, mavi tık işareti, yeşil tik işareti gibi artık şirketlere bu özelliği kazandırmaya hazırlanmakta olduğu duyurulmuştur, gelecek sene devreye girecek olan onaylı Whatsapp hesabı ile küçük işletmeler ve orta işletmeler, şirketlere dolandırılmaları için bir güvenlik önlemi olarak gelmesi bekleniyor.

Bu özelliğin gelmesiyle Whatsapp onaylı hesap nasıl alınır? konusunda ayrıca siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Firma, işletme, şirketlerin almış olduğu onaylı hesap üzerinden iletişime geçebileceği daha güvenilir bir hale geleceği belirtilmektedir. Android, Windows  ve İos tabanlı telefonlarda kullanılacak bu özellik şuan beta aşamasında test edilmekte ve yakın bir zamanda bir güncelleme ile gelebileceği için devamlı sürüm güncellemesi yapmanızda tavsiye vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın