Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp da mesaj kaç kez iletildi

563 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Whatsapp da yeni bir özelliğini sizlere bahsetmeye çalışacağız. Bu özellikte sizin karşı tara attığınız mesaj diğer kullanıcılar tarafından paylaşıldı mı, başkasına kaç kez iletildi bunu artık görmeniz mümkün olacaktır.

Şuan için Beta sürümü kullanılan ve test aşamasında olan bu özellikte sizin gönderdiğiniz mesajlar, diğer kullanıcılar tarafından bir başkasına iletildi mi, iletildiyse kaç kez gönderildi bunu artık bu özellikle görmeniz mümkün kılacaktır. Bu özelliğin sahte haberlerin yayılmasının önüne geçmek amaçlı olarak geliştirildiği gelen haberler arasındadır.

Whatsapp da sohbette size gelen mesajın üzerine basılı tutarak “ilet” butonu ile istediğiniz kişiye veya gruba bu mesajı gönderebiliyorsunuz.

TAVSİYE YAZI:  WHATSAPP ARŞİVDEN MESAJ NASIK ÇIKARILIR

Kısaca attığınız mesaj başkaları tarafından paylaşılıyor mu? Bunu artık görmek mümkün olacaktır. Diğer adıyla mesajı forward edenler bu özellik sayesinde görülecektir. Yakın zamanda bu özellik güncellemelerle kullanıma ülke bazlı olarak kullanıma sunulacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın